HSM Classic 80.2, 3.9
Ár:
31.600 Ft
+ ÁFA ( 40.132 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, egyéni/irodai használatra, 7 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. A vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. | |
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 7 lap |
| Vágási méret | 3.9 mm |
| Biztonsági fokozat | P-2 |
| Betöltő nyílás mérete | 225 mm |
| Konténer | 17 liter |
| Motor | 120 W |
| Méretek | 305 x 200 x 410 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!