HSM Powerline 450.2, 3.9 x 40
Ár:
2.627.600 Ft
+ ÁFA ( 3.337.052 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális iratmegsemmisítő, nagyirodai használatra, 70 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás/visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 70 lap |
| Vágási more | 3.9 x 30 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 443 mm |
| Konténer | 290 liter |
| Motor | 3 kW |
| Méretek | 750 x 665 x 1 590 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, Floppy, USB kulcs, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!