HSM Powerline FA 500.3, 10.5 x 40-76
Ár:
7.116.000 Ft
+ ÁFA ( 9.037.320 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális behúzó szalagos iratmegsemmisítő, nagyirodai használatra, 550 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás/visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 550 lap |
| Vágási méret | 10.5 x 40-76 mm |
| Biztonsági fokozat | P-2 |
| Betöltő nyílás mérete | 500mm |
| Konténer | 530 liter |
| Motor | 7.5 kW |
| Méretek | 1 170 x 1 795 x 1 795 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, Folder, USB kulcs,bankkártya, fémre nem érzékeny |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!