HSM Powerline FA 500.3, 3.9 x 40
Ár:
7.916.000 Ft
+ ÁFA ( 10.053.320 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális behúzó szalagos iratmegsemmisítő, nagyirodai használatra, 200 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás/visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurírtható kivitel. | |
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 200 lap |
| Vágási méret | 3.9 x 40 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 500mm |
| Konténer | 530 liter |
| Motor | 7.5 kW |
| Méretek | 1 170 x 1 795 x 1 795 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, Floppy, USB kulcs, bankkártya, fémre nem érzékeny |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!