HSM Powerline SP4040 V, 5.8
Ár:
4.796.000 Ft
+ ÁFA ( 6.090.920 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Behúzó szalagos, professzionális iratmegsemmisítő és hidraulikus tömörítő kombináció, P-2 biztonsági fokozattal, 428 mm-es behúzó szalaggal és széles munka asztallal a kényelmes anyag adagolás érdekében. A berendezés automata olajozóval ellátott ami nem csak az esetleges elakadások és lerakodások megelőzésre szolgál, hanem a berendezés hosszú élettartamát is garantálja. Automatikus indítás/leállás/visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. A kezelt anyag eltávolítása, a gurulós keretre húzott műanyagzsáknak köszönhetően egyszerű és fáradtságmentes művelet. Az iratmegsemmisítő mobilitását a felszerelt görgők biztosítják. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 104 lap |
| Vágási méret | 5.8 mm |
| Biztonsági fokozat | P-2 |
| Betöltő nyílás mérete | 428 mm |
| Tömörítő erő | 44 kN |
| Kitárolás | 35 kg-os bálák papírdobozban vagy műanyagzsákban |
| Motor | 4 kW + 2.2 kW |
| Méretek | 1 157 x 1 568 x 1 650 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!