HSM Powerline SP5080, 1,9 x 15 mm
Ár:
13.356.000 Ft
+ ÁFA ( 16.962.120 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális behúzó szalagos iratmegsemmisítő bálázó kombináció, nagy irodai használatra, 100 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás/visszaforgatási funkció, folyamatos működés. A 40-80 kg súlyú bálákat, a bálasúly állítható, közvetlenül műanyagzsákba tölti a berendezés. Automata olajozás. Görgőkön gurítható, fékkel rögzíthető kivitel. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 100 lap |
| Vágási méret | 1,9 x 15 mm |
| Biztonsági fokozat | P-5 |
| Betöltő nyílás mérete | 500 mm |
| Bála méret | 570 x 490 x 800 mm |
| Bála súly | 40-80 kg, állítható |
| Motorok | 5.5 + 4 kW |
| Méretek | 1 267 x 2 474 x 1 795 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, USB kulcs,bankkártya, fémre nem érzékeny |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!