HSM Powerline SP5088, 3,9 x 40 mm
Ár:
13.676.000 Ft
+ ÁFA ( 17.368.520 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális behúzó szalagos iratmegsemmisítő bálázó kombináció, nagy irodai használatra, 200 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás/visszaforgatási funkció, folyamatos működés. A 90 kg súlyú bálák, a bálasúly állítható, háromszoros pántoló szalagos kötözés. Automata olajozás. Görgőkön gurítható, fékkel rögzíthető kivitel. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 200 lap |
| Vágási méret | 3,9 x 40 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 500 mm |
| Bála méret | 500 x 500 x 400-950 mm |
| Bála súly | 90 kg, állítható |
| Motorok | 7.5 + 4 kW |
| Méretek | 1 267 x 3 281 x 1 795 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, USB kulcs,bankkártya, fémre nem érzékeny |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!