HSM Pure 220, 3.9
Ár:
73.200 Ft
+ ÁFA ( 92.964 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális iratmegsemmisítő, egyéni/irodai használatra, 13 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. A vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 13 lap |
| Vágási méret | 3.9 mm |
| Biztonsági fokozat | P-2 |
| Betöltő nyílás mérete | 225 mm |
| Konténer | 20 liter |
| Motor | 185 W |
| Méretek | 365 x 258 x 466 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!