HSM Pure 320, 3.9 x 30
Ár:
134.800 Ft
+ ÁFA ( 171.196 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. június 02. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális iratmegsemmisítő, egyéni/irodai használatra, 8 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. A vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 8 lap |
| Vágási méret | 3.9 x 30 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 230 mm |
| Konténer | 25 liter |
| Motor | 360 W |
| Méretek | 365 x 255 x 566 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!