HSM Pure 420, 3.9
Ár:
170.800 Ft
+ ÁFA ( 216.916 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, irodai használatra, 19 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. Vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 19 lap |
| Vágási méret | 3.9 mm |
| Biztonsági fokozat | P-2 |
| Betöltő nyílás mérete | 240 mm |
| Konténer | 35 liter |
| Motor | 500 W |
| Méretek | 397 x 293 x 621 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!