HSM Pure 630, 4.5 x 30
Ár:
379.600 Ft
+ ÁFA ( 482.092 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális iratmegsemmisítő, irodai használatra, 22 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. Vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 22 lap |
| Vágási méret | 4.5 x 30 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 310 mm |
| Konténer | 130 liter |
| Motor | 590 W |
| Méretek | 538 x 487 x 889 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!