HSM Pure 940, 3.9 x 40 mm
Ár:
932.000 Ft
+ ÁFA ( 1.183.640 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, irodai használatra, 35 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. Vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 35 lap |
| Vágási méret | 3.9 x 40 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 400 mm |
| Konténer | 165 liter |
| Motor | 2.1 kW |
| Méretek | 620 x 478 x 1 005 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!