HSM Pure 940, 5,8 mm
Ár:
843.600 Ft
+ ÁFA ( 1.071.372 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális iratmegsemmisítő, irodai használatra, 53 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. Vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 53 lap |
| Vágási méret | 5,8 mm |
| Biztonsági fokozat | P-2 |
| Betöltő nyílás mérete | 400 mm |
| Konténer | 165 liter |
| Motor | 2.1 kW |
| Méretek | 620 x 478 x 1 005 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!