HSM Securio AF100, 4 x 25
Ár:
142.000 Ft
+ ÁFA ( 180.340 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, irodai használatra. 100 lapos automatikus lapadagoló "nanogrip" technológiával. "EcoSmart" funkció, 0,1 W fogyasztás "standby" üzemmódban. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgős, gurítható kivitel. Vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. | |
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 5/100 lap |
| Vágási méret | 4 x 25 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 225 mm |
| Konténer | 25 liter |
| Motor | 280 W |
| Méretek | 375 x 620 x 260 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!