HSM Securio AF300, 0.78 x 11
Ár:
366.750 Ft
+ ÁFA ( 465.773 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, irodai használatra. 300 lapos automatikus lapadagoló "nanogrip" technológiával. "EcoSmart" funkció, 0,1 W fogyasztás "standby" üzemmódban. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgős, gurítható kivitel. | |
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 6/300 lap |
| Vágási méret | 0.78 x 11 mm |
| Biztonsági fokozat | P-5 |
| Betöltő nyílás mérete | 240 mm |
| Konténer | 35 liter |
| Motor | 610 W |
| Méretek | 395 x 381 x 740 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!