HSM Securio B22, 0.78 x 11
Ár:
339.600 Ft
+ ÁFA ( 431.292 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, egyéni/irodai használatra, 5 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. 5 év garancia. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 5 lap |
| Vágási méret | 0.78 x 11 mm |
| Biztonsági fokozat | P-6 |
| Betöltő nyílás mérete | 240 mm |
| Konténer | 33 liter |
| Motor | 440 W |
| Méretek | 375 x 310 x 600 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!