HSM Securio B32, 4.5 x 30
Ár:
354.400 Ft
+ ÁFA ( 450.088 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, magas biztonságifokozattal, irodai használatra, 16 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. Általános 5 éves garancia, a vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 16 lap |
| Vágási méret | 4.5 x 30 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 310 mm |
| Konténer | 82 liter |
| Motor | 500 W |
| Méretek | 497 x 398 x 793 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, Floppy, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!