HSM Securio B34, 1.9 x 15 mm, automata olajozó
Ár:
554.800 Ft
+ ÁFA ( 704.596 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, extra magas biztonsági fokozattal, irodai használatra, 13 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. Automata olajozó a hosszabb élettartam érdekében. Általános 5 éves garancia, a vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. | |
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 13 lap |
| Vágási méret | 1.9 x 15 mm |
| Biztonsági fokozat | P-5 |
| Betöltő nyílás mérete | 310 mm |
| Konténer | 100 liter |
| Motor | 590 W |
| Méretek | 541 x 439 x 845 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, Floppy, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!