HSM Securio B35, 0.78 x 11
Ár:
809.600 Ft
+ ÁFA ( 1.028.192 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, extra magas biztonsági fokozattal, irodai használatra, 9 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. 5 év garancia. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 9 lap |
| Vágási méret | 0.78 x 11 mm |
| Biztonsági fokozat | P-6 |
| Betöltő nyílás mérete | 400 mm |
| Konténer | 130 liter |
| Motor | 590 W |
| Méretek | 618 x 525 x 870 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!