HSM Securio B35, 5.8
Ár:
486.800 Ft
+ ÁFA ( 618.236 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, irodai használatra, 37 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. Általános 5 éves garancia, a vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 37 lap |
| Vágási méret | 5.8 mm |
| Biztonsági fokozat | P-2 |
| Betöltő nyílás mérete | 400 mm |
| Konténer | 130 liter |
| Motor | 590 W |
| Méretek | 618 x 525 x 870 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, Floppy, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!