HSM Securio C18, 5.8
Ár:
135.600 Ft
+ ÁFA ( 172.212 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. június 02. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális iratmegsemmisítő, egyéni/irodai használatra, 19 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. Általános 5 éves garancia, a vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 19 lap |
| Vágási méret | 5.8 mm |
| Biztonsági fokozat | P-2 |
| Betöltő nyílás mérete | 230 mm |
| Konténer | 25 liter |
| Motor | 360 W |
| Méretek | 366 x 280 x 542 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!