HSM Securio P36i, 4.5 x 30
Ár:
999.600 Ft
+ ÁFA ( 1.269.492 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális iratmegsemmisítő, a piacon kapható leghalkabb működéssel, irodai használatra, 29 lapos kapacitással. "IntelligenDrive" frekvencia kontrolos vezérlés, "silence", "standard" és "performance" üzemmódok, TFT színes kijelző, magyar menü, automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, automatikus olajozás, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. Általános 5 éves garancia, a vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. Akció! Most egy design csöves erősítő és egy Denon hangfalpár az ajándék! Az akció részletei az alábbi linkre kattintva tekinthetők meg: HSM Securio P36i, P40i és P44i akció - H-TRIO Kft |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 29 lap |
| Vágási méret | 4.5 x 30 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 330 mm |
| Konténer | 145 liter |
| Motor | 1000 W |
| Méretek | 580 x 550 x 1 020 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!