HSM Securio P40i, 1 x 5
Ár:
1.599.600 Ft
+ ÁFA ( 2.031.492 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Professzionális iratmegsemmisítő, a ma elérhető legmagasabb biztonsági fokozattal, a piacon kapható leghalkabb működéssel, irodai használatra, 9 lapos kapacitással. "IntelligenDrive" frekvencia kontrolos vezérlés, "silence", "standard" és "performance" üzemmódok, TFT színes kijelző, magyar menü, automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, automatikus olajozás, tele konténer jelzés. Görgőkön gurítható kivitel. 5 év gyártói garancia. Akció! Most egy design csöves erősítő és egy Denon hangfalpár az ajándék! Az akció részletei az alábbi linkre kattintva tekinthetők meg: HSM Securio P36i, P40i és P44i akció - H-TRIO Kft |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 9 lap |
| Vágási méret | 1 x 5 mm |
| Biztonsági fokozat | P-7 |
| Betöltő nyílás mérete | 330 mm |
| Konténer | 145 liter |
| Motor | 1300 W |
| Méretek | 580 x 550 x 1 020 mm |
| Kezelhető anyagok | papír |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!