HSM Shredstar S10
Ár:
27.200 Ft
+ ÁFA ( 34.544 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Belépőszintű iratmegsemmisítő, egyéni/irodai használatra, 10 lapos kapacitással és CD/bankkártya aprítási lehetőséggel. A CD és bankkártya aprítékot külön gyűjti. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 10 lap |
| Vágási méret | 6 mm |
| Biztonsági fokozat | P-2 |
| Betöltő nyílás mérete | 220 mm |
| Konténer | 18 liter |
| Motor | 120 W |
| Méretek | 350 x 245 x 385 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD és bankkártya, tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!