HSM Shredstar X12pro
Ár:
116.000 Ft
+ ÁFA ( 147.320 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Belépőszintű iratmegsemmisítő, extra magas biztonsági fokozattal, egyéni/irodai használatra, 12 lapos kapacitással és CD/bankkártya aprítási lehetőséggel. A CD és bankkártya aprítékot külön gyűjti. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 13 lap |
| Vágási méret | 2 x 15 mm |
| Biztonsági fokozat | P-5 |
| Betöltő nyílás mérete | 230 mm |
| Konténer | 26 liter |
| Motor | 345 W |
| Méretek | 390 x 300 x 595 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!