HSM Shredstar X15
Ár:
123.600 Ft
+ ÁFA ( 156.972 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Egységár: | 156.972,00 Ft/ |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Belépőszintű iratmegsemmisítő, magas biztonsági fokozattal, egyéni/irodai használatra, 15 lapos kapacitással és CD/bankkártya aprítási lehetőséggel. A CD és bankkártya aprítékot külön gyűjti. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 15 lap |
| Vágási méret | 4 x 37 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 230 mm |
| Konténer | 26 liter |
| Motor | 320 W |
| Méretek | 390 x 300 x 595 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!