HSM Shredstar X300
Ár:
227.600 Ft
+ ÁFA ( 289.052 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Egységár: | 289.052,00 Ft/ |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Belépőszintű, automata lapadagolós iratmegsemmisítő, magas biztonsági fokozattal, egyéni/irodai használatra, 12/300 lapos kapacitással, bankkártya aprítási lehetőséggel. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. 2025. szeptembertől elérhető! BEVEZETŐ ÁR! |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 12/300 lap |
| Vágási méret | 4 x 12 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 220 mm |
| Konténer | 30 liter |
| Motor | 360 W |
| Méretek | 350 x 405 x 563 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!