HSM Shredstar X5
Ár:
30.800 Ft
+ ÁFA ( 39.116 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. június 02. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Belépőszintű iratmegsemmisítő, magas biztonsági fokozattal, egyéni/irodai használatra, 5 lapos kapacitással és CD/bankkártya aprítási lehetőséggel. A CD és bankkártya aprítékot külön gyűjti. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 5 lap |
| Vágási méret | 4.5 x 30 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 220 mm |
| Konténer | 18 liter |
| Motor | 125 W |
| Méretek | 345 x 245 x 385 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!