HSM Shredstar X6pro
Ár:
57.600 Ft
+ ÁFA ( 73.152 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Belépőszintű iratmegsemmisítő, extra magas biztonsági fokozattal, egyéni/irodai használatra, 6 lapos kapacitással és CD/bankkártya aprítási lehetőséggel. A CD és bankkártya aprítékot külön gyűjti. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés.
|
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 6 lap |
| Vágási méret | 2 x 15 mm |
| Biztonsági fokozat | P-5 |
| Betöltő nyílás mérete | 220 mm |
| Konténer | 20 liter |
| Motor | 160 W |
| Méretek | 345 x 245 x 445 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!