HSM TA3200 Creativ Trimmer
Ár:
6.667 Ft
+ ÁFA ( 8.466 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Kreatív, hobby célra ajánlott, görgős vágógép. A vágógörgő edzett acélból készült és műanyag tokkal együtt, könnyen cserélhető. A berendezés 3 db sima görgőt, 3 db hullámos görgőt és 3 db perforáló görgőt tartalmaz. Utolsó darabok, sérült csomagolásban 20% kedvezménnyel, 5 334 Ft + áfa áron! |
|
Leírás és Paraméterek
| Vágási kapacitás 6 lap 70 gr/m2 | |
| Méretek | 203 x 392 x 80 mm |
| Tömeg | 0,6 kg, |
| Szín | szürke/piros |
| Vágási hossz | 310 mm, |
| Asztal mélysége | 205 mm, |
| Max. használható papír formátum | DIN A3 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!