HSM V-Press 605 eco (3 x 400 V/50 Hz)
Ár:
2.118.524 Ft
+ ÁFA ( 2.690.525 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Széles etetőnyílású hidraulikus bálázógép papír és fólia kezelésre. Kis helyigényű, szalagos kötözésű készülék. A bálázó mechanikus bálakibillentővel ellátott. Egy év teljeskörű garancia. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Tömötítő erő | 57 kN |
| Betöltő nyílás mérete | 800 x 495 mm |
| Bála súly | 70 kg-ig, anyagtól függően |
| Kötözés | 3 x pántolószalagos |
| Bála méret | 800 x 600 x max. 600 mm |
| Méretek | 1 198 x 823 x 1 986 mm |
| Berendezés tömege | 485 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!