Kihordószalag HSM Powerline FA 500.3 ipari iratmegsemmisítőhöz
Ár:
1.192.125 Ft
+ ÁFA ( 1.513.999 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kihordószalag, 1613 mm-es anyag átadási magassággal. Használatával a nagyteljesítményű HSM Powerline FA 500 ipari behúzó szalagos iratmegsemmisítő folyamatos üzeme biztosítható. A kihordószalag szabályozása az iratmegsemmisítő központi vezérlésébe integrált. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Méretek | 712 x 1514 x 1692 mm |
| Átadási magasság | 1613 mm |
| Hálózat | 400 V/50 Hz |
| Kompatibilitás | minden HSM Powerline FA500 berendezéshez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!