HSM DE 1-8 porelszívó
Ár:
696.590 Ft
+ ÁFA ( 884.669 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Porelszívó készülék az adapterrel ellátott HSM ProfiPack P425 kartonperforátorhoz. | |
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény | 1 kW |
| Hálózat | 220-230 V / 50-60 Hz |
| Tároló kapacitás | 1 l |
| Zaj | 71 dB(A) |
| méretek | 390 x 210 x 500 mm |
| Max. negatív nyomás | 19000 Pa |
| Max. áramlási kapacitás | 200 m³/h |
| Szűrő felült | 0,8 m² |
| Porosztály | M |
| Kompatibilis berendezés | HSM ProfiPack P425 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!