HSM Primo ES20, 4 x 25
Ár:
46.935 Ft
+ ÁFA ( 59.607 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, egyéni/irodai használatra, 5 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. A vágókésekre HSM gyártói élettartam garancia. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 5 lap |
| Vágási méret | 4 x 25 mm |
| Biztonsági fokozat | P-4 |
| Betöltő nyílás mérete | 230 mm |
| Konténer | 20 liter |
| Motor | 300 W |
| Méretek | 365 x 257 x 466 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!