HSM Primo ES25, 1.9 x 15
Ár:
68.985 Ft
+ ÁFA ( 87.611 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Professzionális iratmegsemmisítő, extra magas biztonsági fokozattal, egyéni/irodai használatra, 5 lapos kapacitással. Automatikus indítás/leállás, visszaforgatási funkció, tele konténer jelzés. | |
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 5 lap |
| Vágási méret | 1.9 x 15 mm |
| Biztonsági fokozat | P-5 |
| Betöltő nyílás mérete | 230 mm |
| Konténer | 25 liter |
| Motor | 300 W |
| Méretek | 365 x 254 x 556 mm |
| Kezelhető anyagok | papír, CD, bankkártya, fém tűzőkapocsra nem érzékeny |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!