HSM V-Press 1160 eco
Ár:
7.108.004 Ft
+ ÁFA ( 9.027.165 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Nagy teljesítményű hidraulikus bálázógép papír, fólia és PET kezelésre. Kis helyigényű, szalagos vagy drótos kötözésű, ipari bálaméretet produkáló készülék. A bálázó mechanikus bálakibillentővel ellátott. A megnövelt préselő erő tömör bálákat eredményez. Egy év teljeskörű garancia. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Tömörítő erő | 548 kN |
| Betöltő nyílás mérete | 1 195 x 650 mm |
| Bála súly | 550 kg-ig, anyagtól függően |
| Kötözés | 4 x pántolószalagos vagy 4 x huzalos |
| Bála méret | 1 200 x 1 100 x max. 1 200 mm |
| Méretek | 1 780 x 1 388 x 2 985 mm |
| Berendezés tömege | 2 294 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!