HSM V-Press 830 plus
Ár:
5.160.000 Ft
+ ÁFA ( 6.553.200 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Nagy teljesítményű hidraulikus bálázógép papír, fólia és PET kezelésre. Kis helyigényű, drótos kötözésű, ipari bálaméretet produkáló készülék. A bálázó mechanikus bálakibillentővel ellátott. A megnövelt préselő erő tömör bálákat eredményez. Egy év teljeskörű garancia. A készlet erejéig akciós ár! 4 299 000 Ft + áfa |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Tömörítő erő | 360 kN |
| Betöltő nyílás mérete | 1 195 x 530 mm |
| Bála súly | 320 kg-ig, anyagtól függően |
| Kötözés | 4 x huzalos |
| Bála méret | 1 200 x 780 x max. 1 100 mm |
| Méretek | 1 717 x 1 242 x 2 570 mm |
| Berendezés tömege | 1 445 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!