HSM V-Press 503
Ár:
1.286.844 Ft
+ ÁFA ( 1.634.292 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Belépő szintű hidraulikus bálázógép papír és fólia kezelésre. Kis helyigényű, szalagos kötözésű készülék. A bálázót bálakibillentő/szállító kocsival adjuk át. Egy év teljeskörű garancia. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Tömörítő erő | 30 kN |
| Betöltő nyílás mérete | 700 x 500 mm |
| Bála súly | 50 kg-ig, anyagtól függően |
| Kötözés | 2 x pántolószalagos |
| Bála méret | 700 x 500 x max. 600 mm |
| Méretek | 953 x 679 x 1 962 mm |
| Berendezés tömege | 245 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!