HSM V-Press 860 plus B
Ár:
7.836.000 Ft
+ ÁFA ( 9.951.720 Ft )
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Nagy teljesítményű hidraulikus bálázógép papír, fólia és PET kezelésre. Kis helyigényű, szalagos vagy drótos kötözésű, ipari bálaméretet produkáló készülék, extra széles betöltőnyílással. A bálázó mechanikus bálakibillentővel ellátott. A megnövelt préselő erő tömör bálákat eredményez. Egy év teljeskörű garancia. |
|
Csatolt dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Tömörítő erő | 594 kN |
| Betöltő nyílás mérete | 1 500 x 651 mm |
| Bála súly | 550 kg-ig, anyagtól függően |
| Kötözés | 4 x huzalos |
| Bála méret | 1 500 x 780 x max. 1 200 mm |
| Méretek | 2 099 x 1 245 x 2 985 mm |
| Berendezés tömege | 2 336 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!